peite mu ton pono sas!!! :):)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

PANATHAAAAAAAA

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

PANATHAAAAAAAA Empty PANATHAAAAAAAA

Δημοσίευση  ODIATISBECKHAM Παρ 14 Μαρ 2008, 17:58

Paroloooo pou einai diskoloooo opws exun ginei ta pragmata, sto basket thelw to 5o!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ODIATISBECKHAM
ODIATISBECKHAM
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : ATHENSSSSSSSS

https://meodiatis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PANATHAAAAAAAA Empty Απ: PANATHAAAAAAAA

Δημοσίευση  Pipis Παρ 14 Μαρ 2008, 19:07

pelle...en einai ka8olou diskolo...ekamame koilia...pame na paroume tin partizan..kai meta ekdikisi me tin taou pou mas apoklise pou to final4 prin 2 xronia!!!!kai..pame kai gia to 5o..!!pelle...ama den perasoume 8a lipi8w polla...enimporw..esini8isa na eimai prota8litis evrwpis re gmt!!! OEEEEE AIWNIA PISTOS, DE GINETE ALLIWS, EKATO XRONIA PANATHINAIKOS!!! kai gia na min 3exniomaste.."EISAI ANIKANOS, EISAI POUTANAS GIOS, RE MIPWS EISAI KAI olympiakos?"...OEEEEEE:D!

Pipis

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PANATHAAAAAAAA Empty Απ: PANATHAAAAAAAA

Δημοσίευση  angel7 Σαβ 15 Μαρ 2008, 00:37

a exoume k vrisies a?Razz polyagapimena m vazelakia vlepw oti milate gia basket.pali kala gt etsi kialliw sdne me polypairnei na milw egw:p alla oson afora gia football den 8elete na metrisw tis koupes mou p den exw allo xwro stintropaio8iki m sto mouseio sto karaiskaki!
ARRWSTEIA STHN KARDIA MASTOURA STA MYALA PANTOU KAI PANTA 8A MASTE KONTA...OE OE OE Evil or Very Mad
angel7
angel7

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : currently in komotini,greece

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PANATHAAAAAAAA Empty a

Δημοσίευση  ODIATISBECKHAM Σαβ 15 Μαρ 2008, 00:41

agapimeni m gavruuuuuuu!!!!! distixws i eutixwsss egw den exw kokali na m ta agorazeiiiii!!!!!!!!!!!!! stin eurwpi gt den kanete tptttttt???????? aaaaaaaaa naiiiiiiiii kanate fetossss me ton panto kai ton lemoniiiii xexexexexexexe
ODIATISBECKHAM
ODIATISBECKHAM
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : ATHENSSSSSSSS

https://meodiatis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PANATHAAAAAAAA Empty Απ: PANATHAAAAAAAA

Δημοσίευση  angel7 Σαβ 15 Μαρ 2008, 00:49

eperimena ayti tin apantisi agapi mou.allwste einai to mono p lete p ton kairo p exete na deite prwta8lima!!!o kokkalis k o kokkalis k o kokkalis!sanamou tzi o vardinogiannis en ftwxos!!xaxa
oso gia fetos, etrifete ta matia sas k paradexteite to.ekamame mia kali poreia stin eyrwpi k dei3ame pistevw to pragmatiko proswpo t olympiakou.oso gia to lemoni den 3erw ti efte3e k epakketarame ton gia ali mia fora alla oti apofasei pairnoume na 3ereis oti ine gia to kalo t 8rylou makria apo opiadipote proswpika symferonta k filodo3ies!8ryle ekei yila stin koryfi!
angel7
angel7

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : currently in komotini,greece

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PANATHAAAAAAAA Empty s

Δημοσίευση  ODIATISBECKHAM Σαβ 15 Μαρ 2008, 00:51

se ligo tha me peiseis kai tha ginw olimpiakossss!!! xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa!!!! tosa xronia nai ta pianete dikaia kai oloiiiiiiii fernete paradeigma to fetosssssss!!!!!!!!!! ee kallloooooooooooooooooooooooo
ODIATISBECKHAM
ODIATISBECKHAM
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : ATHENSSSSSSSS

https://meodiatis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PANATHAAAAAAAA Empty Απ: PANATHAAAAAAAA

Δημοσίευση  Pipis Σαβ 15 Μαρ 2008, 01:22

angel7...kali m an 8ewrite poreia stin evrwpi na ftasete stous 16 tis diorganwseis kai n apoklistite me 3-0...e tote eisaste polu pio mikroi ap oso pistevoume emeis!! Emeis to 16 sto champions league eixame to sto xalaro!!!ELEOS!!!!Kai oso gia ta tropea..ama kerdizeis to prota8lima (to proto tis 10etias..to 97) m ena penalty 2 metra e3w pou tin perioxi..e nai tote simenei oti to perneis giati eisai i kaliteri omada!!Ontws!!Distoxws gia mas o Vardinogiannis den asxoleite, alla eftixws pou iparxoun giannakopouleoi, ki o vgenopoullous me tous loipous sinergates tou..kai esu na parakalas na mi figei o Jigger, giati ama figei 8a afanistite kai sto podosfero!!!kai na sou klisw kai to stoma gia ta tropea. Epeidi egw eimai PANATHINAIKOS..kai panathinaikos ensarkwnei mia idea ki ena orama, xairomai gia oles tis diakriseis se ola ta tmimata tou PANATHINAIKOU mas...495 tropea..kai mallon fetos 8a 3eperasoume ta 500!!!!Auto apodiknei kati...oti otan ta oi diorganwseis diakatexonte apo diafaneia kai proo8oun tin evgeni amilla kai ta ideodi tou a8litismou...eimaste POLU anwteroi sas..kata...kamia 250-300 fores (giati eseis san sillogos ante na ftanete ta 200 tropea mazi!)...SILLOGOS MEGALOS DEN YPARXEI ALLOS...!!!!..eisai ena xoooooooooooooooortooooooooo magikoooooooooooooooo dwste mou ligo gia na piwwwwwwwwwwwwwwww........!!!!!!!Efxaristw!

Pipis

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PANATHAAAAAAAA Empty Απ: PANATHAAAAAAAA

Δημοσίευση  angel7 Σαβ 15 Μαρ 2008, 01:24

aggele mou etsi opadous en tous 8eloume!mono gnisioi kokkinoi imaste stin oikogeneia t 8rylou!oso gia tin proskollisi sas sto parel8on, afou sas xaropoiei toso synexiste!emeis pali gyrizoume selida k 8etoume isxyra 8emelia gia tin anagennisi tou vasilia t ellinikou podosfairou k vevea tin anor8wsi sta eyrwpaika salonia...
angel7
angel7

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : currently in komotini,greece

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PANATHAAAAAAAA Empty Απ: PANATHAAAAAAAA

Δημοσίευση  Pipis Σαβ 15 Μαρ 2008, 01:30

gia na ipar3ei anor8wsi prepei prota na ipar3ei kapou psila o olympiakos sto evrwpaiko stereoma!!pragma pou den sinevei ki oute prokeite..kai sto pare8lon?nai apo 495 tropea 8a paw sta 500...afto einai parel8on!!!ok...kai me to etsi opadous de 8elete...en to katalava...dld..ti soi opadoi einai tou olympiakou?sini8ismenoi sta megalia?..bravo re..prota8lima ellados..(kostise..1000000evrw..)..psss..en pirazei..etsi opadous en prokeite na deite..giati tis xares pou mas prosferei emas o panathinaikos...de 8a tis niwsete pote...minete oi opadoi pou eisaste..prota8lima ellados..prota8lima ellados..siga..ki afisme emena na eimai i megaliteri dinami sto evrwpaiko podosfro sto basket kai na me 3erei sto podosfero OLH i evrwpi san mia tromera kali omada..ki esi mine sta prota8limata ellados...distixws i apantisi s itan arketa ftwxh...apostomosa se ligo..alla en pirazei..eprospa8ises...ola kala...exarika tin prospa8eia..alla emines ws ekei...

Pipis

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PANATHAAAAAAAA Empty Απ: PANATHAAAAAAAA

Δημοσίευση  theo_666 Σαβ 15 Μαρ 2008, 01:31

RE gamo tin 8ea su exete ALVANO stin omada, eimaste i pio anipo8eti omada EVER, kai na su po kai kati OUTE fetos vlepete prota8lima
theo_666
theo_666

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PANATHAAAAAAAA Empty Απ: PANATHAAAAAAAA

Δημοσίευση  theo_666 Σαβ 15 Μαρ 2008, 01:33

EIDAME sas fetos stin europi re odiati, apokleise sas i RANGERS pio poustoomada, mesa stin leoforo, o troxos girizei.........
theo_666
theo_666

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PANATHAAAAAAAA Empty Απ: PANATHAAAAAAAA

Δημοσίευση  Pipis Σαβ 15 Μαρ 2008, 01:35

proton...esu xtenistou:D!!!!hahahahahaha...ti en jino to malli re?!Very Happy!!!!hahahahahahaha!ton pello...kai defteron..enna to piasoume to prota8lima fetos..alla an to piasoume en fefkei o jigger...esu parakala na to piasoume giati me jigger en prokite na fioume pou ta epipeda tou metriou..ki oso gia ton "alvano"..me arkepseis mlkies twra giati me touti ti logiki nai re afiste kai tous allous tous alvanous kai tous slavous na onomastoun "Makedonia" kai na mas len oti o Megas Alexandros en itan Ellinas..exei pollous Ellines stin Alvania re 8eodore...ki eperimena se na 3ereis kalitera esu!!!idika esu panw s etsi 8emata!!!..opws kai na xei..xtenistou:D!!!hehehehe...enna paeis trance night telika?!egw enna paw me to giorgo to vasili tin arfi tou xristou kai to giorgo to mitsi tis greek mishimou..:S..gmt..kai maxoume na grapsw kai ptixiaki..:Pekamata shioni!

Pipis

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PANATHAAAAAAAA Empty r

Δημοσίευση  ODIATISBECKHAM Σαβ 15 Μαρ 2008, 01:35

re fileeee min milassss gia eurwpiiiiiiiiii kaliteraaaaaaaaaaaaaaa!!!! den sas simferei gavroiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ODIATISBECKHAM
ODIATISBECKHAM
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : ATHENSSSSSSSS

https://meodiatis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PANATHAAAAAAAA Empty Απ: PANATHAAAAAAAA

Δημοσίευση  Pipis Σαβ 15 Μαρ 2008, 01:37

re...i rangers e n mas apoklise giati en kaliteroi..apoklise mas giati en poutos o peseiro..pou ton kairo pou egami8ike me tin benfica sto uefa ki exase kai to prota8lima giati en emporouse na pezei amina..eporo8ike me tin amina..eee...ama valeis 3 amintika half mes to pexnidi pou to 60...ti 8eleis..kai oi rangers mia fasi ekaman...jini tou goal...an den itan toso poutos..itan na evalame 2-3..alla ti na peis..eklise mas pisw..en fteei oti i omada enne kali..fteei o peseiro..

Pipis

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PANATHAAAAAAAA Empty Απ: PANATHAAAAAAAA

Δημοσίευση  theo_666 Σαβ 15 Μαρ 2008, 01:47

RANGERS RE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
theo_666
theo_666

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PANATHAAAAAAAA Empty Απ: PANATHAAAAAAAA

Δημοσίευση  Pipis Σαβ 15 Μαρ 2008, 01:49

kala re...CHELSEA REEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!an kai eimai me tin ARSENAL!Razz

Pipis

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PANATHAAAAAAAA Empty Απ: PANATHAAAAAAAA

Δημοσίευση  angel7 Σαβ 15 Μαρ 2008, 01:52

loipon stavraki mou,
epidi nomizeis oti mono esy 3ereis tin istoria t ellinikou podosferou, mallon t pana8inaikou 8a s pw poly apla oti egw sevomai tin ekatoxroni sa istoria k xairomai p yparxte toso gia tis diakrisei p fenrete stin ellada alla kyriws gia tin parousia sas to prwta8lima!!xwris esas k ta xannoumakia to prwta8lima 8a itan ypervolika boring!!:p
twra oson afora tin istoria mas.....otan apofasisan oi megaloi pateres mas to 1925 na idrysoun ton olympiako syndesmo fila8lwn peiraiws,o titlos t neou syllogou ypodoulwne ti dynami,tin a8litiki isxy, to i8os k to olympiako idewdes.to 1930-31 o 8rylos katektise to prwto prathlima stin istoria t.5 xronia meta tin idrysi tou!!!!
propolemika o olympiakos eixe kataktisei ton titlo 6 fores,i aek 2, o aris 2 k ta polyagapimena vazelakia 1 fora!
apo tote arxisam ena deixnoume ti dynami mas k na apodeiknyoume to megaleio mas ws to megalytero swmateio sti xwra.
den 8a ka8isw twra na s katagrayw tis polles k simantikes epityxies mas.arkei mono na s ypen8imisw oti o olympiakos einai o syllogos me tis perissoteres kataktiseis kypellwn elladas k einai imonadiki elliniki omada k mia apo tis elaxistes ston kosmo p exei kataktisei 7 synexomenes fores to prwta8lima, spazontas to diko tou rekor!
alla opws eipa i istoria t ka8enos apodeiknyei tin a3ia tou k 8a kri8oume k oi 2 stous agwnistikous xwrous.oso k na tsakwnomaste meta3y mas:P
angel7
angel7

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : currently in komotini,greece

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PANATHAAAAAAAA Empty Απ: PANATHAAAAAAAA

Δημοσίευση  Pipis Σαβ 15 Μαρ 2008, 02:06

kali m...epimeneis na mou apantas..kai distixws..ta dika sou epixirimata..antikrouonte...eisai san tous vlakes tis FYROM pou maxounte oulli mera mes to facebook oti en oi apogonoi tou megalou Alexandrou kai meta laloun oti kanenas en leei oti en Slavoi..pou irtan stin perioxi ton 6o meta Xriston...sxedon 900 xronia meta ton Mega Alexandro..kai kamia 750ria meta pou otidipote eixe na kamei me to Arxaio vasileio tis Makedonias...Eipes m oti eimaste kollimenoi sto parel8on..ehh...ama fernete sinexeia sto proskinio to "7 sinexomena" blah blah blah..i monadiki omada ston kosmo!!!!TO H MONADIKH OMADA STON KOSMO EN APODIKNEI OTI EISASTE TROMEROI...apodiknei oti kati den paei kala stin Ellada...en ginete na piannate 7 xronia to prota8lima..kai stin evrwpi na piennei kalitera o deftera8litis!!ELEOS!!!!..ki oso gia ta propolemika prota8limata..kali m..3exnas oti otan o PANATHINAIKOS exe3ekinise..den ipirxe panellinio prota8lima..kai se periferiaka prata8limata ekerdisame 3-4...Meta gia 3 xronia..eperasame ton 1o pagkosmio polemo..Razz!!!!!an 8imase?Meta mikrasiatiki katastrofi..?!!?!an s leei kati?!Htan oulli ston polemo (gia na men 3exnw kai tous valkanikous..Razz)...opws kai na xei..meta idri8ikate eseis..ki otan eka8ierw8ike to elliniko prota8lima..epiasame to to 30...simeioteon..gia kapoia xronia meta tin mikrasiatiki katastrofi o panathinaikos eixe provlimata (me kapoious a8lites pou efian otan alla3e to onoma) me to pou edwse stegi stin AEK...an den to i3eres..ediname lefta stin AEK me to pou idri8ike..epeze sto apostolos nikolaidis..ehh..meta pou or8opodisame..epiasame kai prota8lima....opws kai na exei..exw kai ptixiaki na grapsw..so miloume avrio..Razz

Pipis

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PANATHAAAAAAAA Empty Απ: PANATHAAAAAAAA

Δημοσίευση  Pipis Σαβ 15 Μαρ 2008, 02:10

kai i epo idri8ike to 1926..Razz...ara to panellinio prota8lima na e3ekinise...ate to 27-28...men sou pw kai 28-29..Razz..woohoo...

Pipis

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

PANATHAAAAAAAA Empty Απ: PANATHAAAAAAAA

Δημοσίευση  angel7 Σαβ 15 Μαρ 2008, 16:19

loipon stavraki m.katarxas sygxaritiria gia to teleytaio p ipes gia tin aek omologw pws den to 3era.sas dinw omw sta eilikrian m sygxaritiria ..xari se sas to prwta8lima egine antagwnistiko k pleon den to pairnoume perpatwntas!ate trexontas:P
oso gia ton kokkali p epimeneis na epikentrwnese oti pianoume ta prwta8limata.en s fenete para3eno oti to 2004 epiate to eseis k opws fenete k fetos 8a pragmatopii8ei kati analogo??an ta agorazame opws les en 8a kamname tous stoxous mas pramgatikotita opws eipe o proedros 10 prwta8limata mes ti dekaetia??alla 3exasame.ta lefta mas exoun k orio...alla gia fetos makari na to piate.en krima oi opadoi sas.as geytoun k aytoi mia fora ti paei na pei na giortazeis ta gene8lia sou pso mallon ta 100xrona me titlo!!!
oson afora vevea to epaggelmatiko prwta8lima p e8i3es, na s ypen8ymisw oti apo to 1979 p efarmostike stin ellada o en logw nomos, exoume kataktisei tous perissoterous epaggelmatikous titlous, sygkekrimena 13 prwta8limata....
ate twra synexise tin ptyxiaki sou k pareta ton pana8inaiko:P
angel7
angel7

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : currently in komotini,greece

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης